De naam van het tijdschrift is veranderd. Met ingang van het februarinummer is de naam VOA-magazine, tijdschrift van de Vereniging Oud Apeldoorn. De voorpagina heeft daardoor een ander aanzicht gekregen. In het tijdschrift kunt u lezen hoe een en ander tot stand is gekomen. Het magazine is zoals gebruikelijk weer gevuld met gevarieerde artikelen zoals ‘Nieuws van de radiogroep’, een bijdrage van de werkgroep ‘Felua’ en het 150-jarig bestaan van de ‘Prinses Julianaschool’ in Lieren. Gestart wordt er met de rubrieken ‘Raad je Straatje’, en ‘Gevelnamen’. Voorts is de laatste aflevering over historie van landgoed Ruiterserve opgenomen en deel 2 van de scriptie van Floris Boudens over het borstbeeld van koning Willem I op het Raadhuisplein. 

Het is slechts een deel van de inhoud. Kortom, opnieuw de moeite waard om te lezen. Het magazine wordt vanaf 9 februari aan de leden verstrekt.