De redactie van het VOA-Magazine heeft in haar aprilnummer weer een aantal interessante artikelen opgenomen. In de succesvolle rubriek ‘Raad je Straatje’ is weer een prachtige tekening van André Diemers opgenomen. I

n ‘Facetten uit de geschiedenis van Apeldoorn’ krijgt Utrecht het voor het zeggen. Er zijn herinneringen over het Apeldoorns Kanaal en komt adverteerder Primera in het zonnetje te staan. De Joodse school in Apeldoorn, deel 2, komt voorbij alsmede de geschiedenis van een transportbedrijf uit Beekbergen.


Omdat we bijna in de maand van herdenken zijn aangekomen zullen we ook daaraan enkele artikelen m.b.t. de Tweede Wereldoorlog wijden.


Het is slechts een deel van de inhoud. Kortom, de moeite waard om te lezen. Het tijdschrift wordt vanaf 12 april aan de leden verstrekt.

NU radio uitzending Vereniging Oud ApeldoornVolg nu live de radio uitzending