De redactie van het VOA-Magazine, is er weer in geslaagd in haar oktober-editie van 2023 een gevarieerd tijdschrift aan te bieden, voorzien van interessante artikelen.

Zo is er een verslag van een bewogen bezoek van VOA-lid Arnold Koopman en zijn vrouw Anne uit Burlington, Canada, aan Europa. In de rubriek ‘Garagebedrijven in Apeldoorn en omgeving’ wordt de historie van Garage Bakker beschreven.

Uiteraard ontbreekt ‘Raad je Straatje’ niet en wordt adverteerder Notarissen van Naam in het zonnetje gezet. In het kader van het naderende VOA-jubileum is door VOA-lid Marinus Noordermeer uit Kitchener, Canada, een interessante bijdrage geleverd.

Voorts een artikel over de Menagerieën op Het Loo uit de Felua-collectie. De historie en de mogelijke toekomst van Huize Vrijland aan de Elburgerweg is een bijdrage uit Wenum Wiesel. De rel in Zevenhuizen is er deze keer wel bij!

Het is slechts een deel van de inhoud. Kortom genoeg leesplezier.

Het oktobernummer wordt vanaf woensdag 11 oktober aan de leden verstrekt.